LEVERAGE NEKRETNINE

Broj u Registru posrednika: 1152
Poslovni telefon: 011 451 2783
Mobilni telefon: 065 683 4272

Samo sa 3D turom

Poslovni prostor, Neimar, 260 m2

19.05.2026 | Izdavanje | Poslovni prostori

Neimar, Beograd, Srbija

Na jednoj od najprestižnijih mikrolokacija Neimara, u mirnoj ulici nadomak Maksima Gorkog, izdaje se ekskluzivan poslovni prostor u kući – retka prili...

Cena

2 900 € 11,15 €/m²

3D tura

Kvadratura

260 m²

Lokal, Železnik, 110 m2

19.05.2026 | Izdavanje | Komercijalni objekat / lokal

Železnik, Beograd, Srbija

Izdaje se odličan lokal u Železniku, na prometnoj lokaciji, pogodan za različite vrste delatnosti. Lokal raspolaže sa 72m² prodajnog prostora, uz dod...

Cena

950 € 8,64 €/m²

3D tura

Kvadratura

110 m²

Fontana, 77m2

19.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Novi Beograd Blok 1 (Fontana), Beograd, Srbija

Poslednji sprat na Fontani – terasa, pogled i parking koji rešava svakodnevicu Ako tražiš stan na Novom Beogradu koji ima svetlost, mir i perspektivu...

Cena

215 000 € 2 792 €/m²

3D tura

Kvadratura

77 m²

Hotel Jugoslavija, 48m2, Džona Kenedija

19.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Novi Beograd Blok 11 (Hotel Jugoslavija), Beograd, Srbija

Uknjižen, južno orijentisan stan na odličnoj lokaciji, u kvalitetnoj i uredno održavanoj zgradi, smeštenoj u mirnom okruženju u neposrednoj blizini ke...

Cena

167 900 € 3 498 €/m²

3D tura

Kvadratura

48 m²

Najlepši stan u Lux 51, Bežanija, 103.26m2, Partizanske avijacije

19.05.2026 | Prodaja | Četvorosoban stan

Bežanijska kosa I, Beograd, Srbija

LUKSUZAN 4.0 STAN U NOVOGRADNJI NA BEŽANIJI – 103m² + 2 PARKING MESTA Na jednoj od najtraženijih lokacija na Bežanija nalazi se vrhunski četvorosoba...

Cena

382 173 € 3 701 €/m²

3D tura

Kvadratura

103.26 m²

Stepa Stepanović, 83 m2

19.05.2026 | Izdavanje | Trosoban stan

Stepa Stepanović, Beograd, Srbija

**Luksuzan trosoban stan 83m² – Stepa Stepanović – kompletno namešten** Izdaje se prostran, svetao i funkcionalan trosoban stan površine 83m² u nasel...

Cena

850 € 10,24 €/m²

3D tura

Kvadratura

83 m²