Centar, Pančevo, Srbija
U prilici smo da Vam ponudimo luksuzan stan na najboljoj lokaciji u Pančevu, u jednoj od najlepših i najtraženijih ulica u gradu. Gradski park je na s...
Cena
600 € 6,74 €/m²
Kvadratura
89 m²
Centar, Pančevo, Srbija
U prilici smo da Vam ponudimo fantastičan stan u samom centru grada, samo nekoliko minuta hoda od Tamiškog keja, kao i gradskog parka. U blizini se na...
Cena
800 € 6,56 €/m²
Kvadratura
122 m²
Bajlonijeva pijaca, Beograd, Srbija
Centar grada – Drinčićeva ulica | Jedinstven salonski stan | 110m² | Pogodan za stanovanje ili poslovni prostor Na prodaju jedinstven salonski stan u...
Cena
249 000 € 2 264 €/m²
Kvadratura
110 m²
Centar (uži), Beograd, Srbija
NA PRODAJU: Premium stan u novogradnji – Savršen spoj prirode i urbanog života blizu centra. Tražite dom koji spaja mir, prirodu i maksimalnu funkcio...
Cena
60 170 € 1 626 €/m²
Kvadratura
37 m²
Jajinci, Beograd, Srbija
Prodaje se luksuzno namešten četvorosoban stan u kući, površine 115m², smešten na prvom spratu od ukupno tri sprata, u mirnom i prijatnom delu Jajinci...
Cena
301 600 € 2 623 €/m²
Kvadratura
115 m²
Centar (uži), Beograd, Srbija
Cena
88 913 € 1 411 €/m²
Kvadratura
63 m²