LEVERAGE NEKRETNINE

Broj u Registru posrednika: 1152
Poslovni telefon: 011 451 2783
Mobilni telefon: 065 683 4272

Samo sa 3D turom

Pančevo, centar, 89m2, Vojvode Petra Bojovića

19.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Centar, Pančevo, Srbija

U prilici smo da Vam ponudimo luksuzan stan na najboljoj lokaciji u Pančevu, u jednoj od najlepših i najtraženijih ulica u gradu. Gradski park je na s...

Cena

600 € 6,74 €/m²

3D tura

Kvadratura

89 m²

Pančevo, centar, 122 m2, Zmaj Jove Jovanovića

19.05.2026 | Izdavanje | Trosoban stan

Centar, Pančevo, Srbija

U prilici smo da Vam ponudimo fantastičan stan u samom centru grada, samo nekoliko minuta hoda od Tamiškog keja, kao i gradskog parka. U blizini se na...

Cena

800 € 6,56 €/m²

3D tura

Kvadratura

122 m²

Salonac, Bajlonijeva pijaca, 65m2 + 45m2, Drinčićeva

19.05.2026 | Prodaja | Jednosoban stan

Bajlonijeva pijaca, Beograd, Srbija

Centar grada – Drinčićeva ulica | Jedinstven salonski stan | 110m² | Pogodan za stanovanje ili poslovni prostor Na prodaju jedinstven salonski stan u...

Cena

249 000 € 2 264 €/m²

3D tura

Kvadratura

110 m²

Mladenovac, novogradnja, 37 m2, cena+ pdv

19.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Centar (uži), Beograd, Srbija

NA PRODAJU: Premium stan u novogradnji – Savršen spoj prirode i urbanog života blizu centra. Tražite dom koji spaja mir, prirodu i maksimalnu funkcio...

Cena

60 170 € 1 626 €/m²

3D tura

Kvadratura

37 m²

Lux stan u kući sa bazenom, Jajinci, 115m2

19.05.2026 | Prodaja | Četvorosoban stan

Jajinci, Beograd, Srbija

Prodaje se luksuzno namešten četvorosoban stan u kući, površine 115m², smešten na prvom spratu od ukupno tri sprata, u mirnom i prijatnom delu Jajinci...

Cena

301 600 € 2 623 €/m²

3D tura

Kvadratura

115 m²

Mladenovac, novogradnja, 63 m2, cena + pdv

19.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Centar (uži), Beograd, Srbija

Cena

88 913 € 1 411 €/m²

3D tura

Kvadratura

63 m²